Rolety materiałowe zewnętrzne

Rolety materiałowe typu SCREEN, SOLTIS cieszą się w Polsce coraz większym powodzeniem. Ich zalety to: estetyka , walory dekoracyjne, funkcjonalność, skuteczna ochrona przed światłem słonecznym. Zastosowanie tego typu rozwiązań pozwoli Państwu w znacznym stopniu ograniczyć koszty klimatyzowanych pomieszczeń. Oferujemy szereg różnego rodzaju rozwiązań, systemów i materiałów. Nasze produkty są wykonane z materiałów o najwyższej jakości, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje Państwu wyrób trwały i ekskluzywny.
Zastosowanie tkanin SCREEN i SOLTIS ma na naszym rynku ograniczony zakres, gdyż materiały te są nowością. Stosuje się je w ogrodach zimowych, na werandach, oraz przeszklonych fasadach aluminiowych.
Tkaniny wykonane są z włókien poliestrowych. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne, jak i na deformację struktury. Zapewniają doskonałą ochronę przed światłem słonecznym i nadają przyjemne doświetlenie wewnątrz jak i widoczność na zewnątrz. Struktura materiału jest łatwa w utrzymaniu czystości. Przeznaczone są do montażu frontalnego jak i wnękowego.