O firmie

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę.

Nasza firma działa na rynku polskim od roku 1989r. Od tego czasu główny profil działalności firmy stanowi technika osłonowa. W naszej ofercie znajdują się: rolety zewnętrzne, bramy garażowe, żaluzje: pionowe, poziome, jak również materiałowe. Stały rozwój i ogromna aktywność rynkowa nie pozostały bez znaczenia dla pozycji , którą obecnie firma zajmuje. Oferujemy Państwu asortyment , który jest ciągle uaktualniany wraz z rozwojem techniki.
Nasza oferta jest skierowana dla osób fizycznych, firm oraz placówek użyteczności publicznej.

Zaopatrujemy bardzo szeroką gamę firm działających w branży rolet , okien i bram. Nasze produkty mają atest higieniczny , część produktów ma atest na niepalność , Aprobatę Techniczną i Certyfikat Zgodności uprawniający do oznaczeń wyrobu znakiem budowlanym B.

Firma udziela gwarancji na swoje wyroby, jak również świadczy usługi serwisowe w pierwszej kolejności dla naszych klientów nawet 24 h !!.

Serdecznie i gorąco zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy. Mamy ogromną nadzieję, iż będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom zarówno jakościowym i cenowym.
W przypadku szczególnego zainteresowania konkretnym produktem zostanie dla Państwa przygotowana szczegółowa oferta handlowa i bezpłatny pomiar na miejscu.